O nas

FH. Tomasz Moller
Lińsk 1A 89-530 Śliwice
Nip. 561 131 47 47
Regon 340381674

tel. :   667 951 926  

tel/523345411


e-mail: bok@mebleproducenta.pl

Numer Konta:

BANK BGŻ  37 2030 0045 1110 0000 0145 4730

ZAPRASZAMY NA  BLOGA

BLOG

           Kilka Słów o nas :

Witamy Państwa bardzo serdecznie na  naszej stronie internetowej . Poniżej pokrótce opiszemy czym się zajmujemy i na jakich zasadach działamy.

  Meble Producenta to firma zajmująca się sprzedażą mebli przez Internet.  Nasza siedziba mieści się w Lińsku koło Śliwic jest to mała miejscowość w Borach Tucholskich.  Tą działalnością zajmujemy się od kilku lat, dzięki czemu poznaliśmy potrzeby rynku i naszych klientów. Wiemy więc czego od nas oczekują i jak spełnić ich oczekiwania. O zadowoleniu świadczą liczne pozytywne komentarze zamieszczone w serwisie allegro na którym również sprzedajemynasze meble.

           W dobie komputerów i szybkiego tempa życia chcemy oszczędzić  czas naszych klientów bo wiemy, że „czas to pieniądz”  ! W myśl tej  zasady stworzyliśmy naszą firmę właśnie dla Ciebie i wszystkich tych którzy wiedzą co jest cenne.

 Chcemy byś bez wysiłku ,  w domowym zaciszu mógł zrobić zakupy w kilka minut, a zaoszczędzony czas poświęcić rodzinie. Całą resztą zajmujemy się my , Tobie pozostaje tylko się cieszyć  z nowych , modnych, funkcjonalnych mebli.

             Jednakże to nie wszystko co mamy do zaoferowania , nasz asortyment  pochodzi od producenta, który na rynku meblarskim funkcjonuje od lat ciesząc się doskonałą opinią w Polsce i na świecie .

Wszystko wykonane jest z najlepszych materiałów pochodzących z samego serca Borów Tucholskich. Cały proces produkcyjny  opiera się na najnowszych technologiach, bogaty park maszynowy sprawia, iż nasze meble wykonane są z niewiarygodną precyzją.

Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć udanych zakupów  !!

W razie jakichkolwiek pytań chętnie służymy pomocą !

 

                                                                                                              Z poważaniem :

Tomasz Moller